Čas na serveru 02:53:50

Jan Honsa
Rozkvetlá alej

Id: 481004

Rozkvetlá alej

  •  / Rozkvetlá alej / Jan Honsa

olej/plátno, rozměr 49,5 x 30 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1070x

Vyvolávací cena:

24 000