Jan Honsa
Zátiší s lahvemi a samovarem
Id: 502005
olej/papír fixovaný na plátně, rozměr 66 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 191x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
16 500 Kč
2024,05-1,13,21,06,00
minimální příhoz 500 Kč