Jan Konůpek
Jitřenka
Id: 502502
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 43 x 29 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, ilustrace ke knize Paul Valéry: Jitřenka, nakl. Josef Portman, vyd. 1930
zobrazeno: 335x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 800 Kč
2024,05-1,13,20,03,00
minimální příhoz 100 Kč