Jan Konůpek
Otec a syn
Id: 502501
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 51 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno
zobrazeno: 98x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
2024,05-1,13,20,01,00
minimální příhoz 100 Kč