Čas na serveru 21:19:27

Jan Rapin
Eva

Id: 141802

Eva

  •  / Eva / Jan Rapin
  •  / Eva / Jan Rapin
  •  / Eva / Jan Rapin

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno uprostřed dole, popsáno a datováno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 1609x

Vyvolávací cena:

18 000