Čas na serveru 19:04:10

Jan Slavíček
Benátky

Id: 442903

Benátky

  •  / Benátky / Jan Slavíček
  •  / Benátky / Jan Slavíček
  •  / Benátky / Jan Slavíček

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 50 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1225x

Vyvolávací cena:

7 500