Čas na serveru 11:39:35

Jan Slavíček
Lago di Como

Id: 490803

Lago di Como

  •  / Lago di Como / Jan Slavíček

kombinovaná technika, akvarel/pastel/papír, rozměr ve výřezu 45 x 62 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, vpravo dole natržený papír

zobrazeno: 228x

Vyvolávací cena:

8.4.2024, 19:54:00

20.3.2024 14:13 4 500 Kč