Čas na serveru 22:37:58

Jan Slavíček
Zátiší s ovocem

Id: 490802

Zátiší s ovocem

  •  / Zátiší s ovocem / Jan Slavíček

lavírovaná tuš/papír, rozměr ve výřezu 25 x 35,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 192x

Vyvolávací cena:

9.4.2024, 19:32:00

20.3.2024 14:23 3 500 Kč