Čas na serveru 02:00:28

Jan Spáčil
Praha

Id: 84917

Praha

  •  / Praha / Jan Spáčil
  •  / Praha / Jan Spáčil
  •  / Praha / Jan Spáčil

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 48 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, lehce poškozená malba

zobrazeno: 2066x

Vyvolávací cena: