Čas na serveru 11:51:07

Jan Znoj
Na lovu

Id: 13804

Na lovu

  •  / Na lovu / Jan Znoj
  •  / Na lovu / Jan Znoj

pálená hlína, celková výška 27 cm, signováno na podstavci, datováno, původní dobrý stav

zobrazeno: 2477x

Vyvolávací cena:
1 200

11 000