Čas na serveru 02:46:19

Jánuš Kubíček
Abstraktní motiv

Id: 52701

Abstraktní motiv

  •  / Abstraktní motiv / Jánuš Kubíček

olej/plátno, rozměr 85 x 60 cm, signováno vpravo nahoře, signováno i na zadní straně, původní olištování, plátno ve spodní části proříznuto

zobrazeno: 3133x

Vyvolávací cena: