Čas na serveru 07:06:49

Jaroslav Grus
Táboření u řeky

Id: 414706

Táboření u řeky

  •  / Táboření u řeky / Jaroslav Grus

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu, v levém horním rohu promáčklé plátno

zobrazeno: 652x

Vyvolávací cena:

25 000