Čas na serveru 23:11:39

Jaroslav Grus
V zatáčce

Id: 459002

V zatáčce

  •  / V zatáčce / Jaroslav Grus
  •  / V zatáčce / Jaroslav Grus
  •  / V zatáčce / Jaroslav Grus
  •  / V zatáčce / Jaroslav Grus

olej/sololit, rozměr 63 x 88 cm, značeno vpravo dole, datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 854x

Vyvolávací cena:

9 000