Čas na serveru 18:05:13

Jaroslav Horejc
Akt

Id: 41011

Akt

  •  / Akt / Jaroslav Horejc
  •  / Akt / Jaroslav Horejc
  •  / Akt / Jaroslav Horejc

patinovaná sádra, výška sochy 60,5 cm, výška s podstavcem cca 65 cm, značeno na podstavci s datací 1936, lokálně poškozená patina, původní stav

zobrazeno: 4898x

Vyvolávací cena:

17 760