Čas na serveru 10:50:27

Jaroslav Klápště
Hedvika

Id: 476202

Hedvika

  •  / Hedvika / Jaroslav Klápště

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26 x 22,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 564x

Vyvolávací cena:

3 700