Čas na serveru 02:28:46

Jaroslav Klápště
Lorelei

Id: 476201

Lorelei

  •  / Lorelei / Jaroslav Klápště

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 30,5 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 528x

Vyvolávací cena:

23.1.2024, 19:49:00

23.1.2024 19:46 3 500 Kč