Čas na serveru 05:11:19

Jaroslav Panuška
Před bouří

Id: 245706

Před bouří

  •  / Před bouří / Jaroslav Panuška

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci,po

zobrazeno: 2411x

Vyvolávací cena:

49 000

Účastníci: 18

Příhozy: 63