Jaroslav Panuška
U řeky
Id: 494802
olej/karton, rozměr 24 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 733x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
2024,05-1,13,20,26,00
minimální příhoz 500 Kč