Čas na serveru 00:57:48

Jaroslav Serpan
GFF12

Id: 489002

GFF12

  •  / GFF12 / Jaroslav Serpan
  •  / GFF12 / Jaroslav Serpan
  •  / GFF12 / Jaroslav Serpan
  •  / GFF12 / Jaroslav Serpan

tempera/papír, rozměr listu 25 x 64,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, na zadní straně popsáno

zobrazeno: 482x

Vyvolávací cena:

10 100