Čas na serveru 19:41:27

Jaroslav Šetelík
Pohled na Karlův most

Id: 701

Pohled na Karlův most

  •  / Pohled na Karlův most / Jaroslav Šetelík

akvarel/papír, rozměr 26 x 36 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 4084x

Vyvolávací cena:
1 200

3 100