Čas na serveru 01:28:01

Jaroslav Věšín
Jezdec u pramene

Id: 141701

Jezdec u pramene

  •  / Jezdec u pramene / Jaroslav Věšín

olej/plátno, rozměr 46 x 74 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, značně poškozený rám, na zadní straně štítek Maximiliána Duchka potvrzující originalitu obrazu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 7150x

Vyvolávací cena:
50 000

405 000

Příhozy: 114