Čas na serveru 22:21:02

Jaroslav Věšín
Návrat z lovu

Id: 274801

Návrat z lovu

  •  / Návrat z lovu / Jaroslav Věšín

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 23,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 3060x

Vyvolávací cena:

32 000