Čas na serveru 21:20:11

Capriccio

Id: 500605

Capriccio

  •  / Capriccio / Jiří Anderle
  •  / Capriccio / Jiří Anderle
  •  / Capriccio / Jiří Anderle

lept/papír, kolorovaná verze 1/1, rozměr 64 x 45 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1629x

Vyvolávací cena:
8 000

16 500