Čas na serveru 21:37:14

Hlasitý monolog Bohumila Hrabala

Id: 463401

  •  / Hlasitý monolog Bohumila Hrabala / Jiří Anderle

lept/papír, rozměr ve výřezu 52 x 66 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, (vznik 1979, z cyklu Portréty v běhu času)

zobrazeno: 2327x

Vyvolávací cena:

25 000