Čas na serveru 18:50:34

Kronos

Id: 53309

Kronos

  •  / Kronos / Jiří Anderle
  •  / Kronos / Jiří Anderle

litografie/papír, rozměr ve výřezu 37 x 47 cm, signováno uprostřed dole, č. 3/70, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2345x

Vyvolávací cena: