Čas na serveru 22:50:36

Motýl a dívka

Id: 1979

Motýl a dívka

  •  / Motýl a dívka / Jiří Anderle

litografie/papír, varianta s kresbou č. 1/1, rozměr ve výřezu 21 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2935x

Vyvolávací cena:

8 000