Čas na serveru 21:20:12

Otevřené dveře

Id: 471403

Otevřené dveře

  •  / Otevřené dveře / Jiří Anderle

suchá jehla/mezzotinta/papír, rozměr ve výřezu 52,5 x 50,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno

zobrazeno: 3524x

Vyvolávací cena:
6 000

26 500