Čas na serveru 20:06:05

Oui ou Non

Id: 447701

Oui ou Non

  •  / Oui ou Non / Jiří Anderle
  •  / Oui ou Non / Jiří Anderle
  •  / Oui ou Non / Jiří Anderle
  •  / Oui ou Non / Jiří Anderle
  •  / Oui ou Non / Jiří Anderle

tužka/hedvábný papír, rozměr listu cca 57 x 40 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, papír lokálně poškozený, stav viz foto

zobrazeno: 1633x

Vyvolávací cena:

11 500