Čas na serveru 22:38:24

Podle Bernarda Luini

Id: 494501

Podle Bernarda Luini

  •  / Podle Bernarda Luini / Jiří Anderle

suchá jehla/lept/papír, rozměr ve výřezu 68,5 x 51 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1638x

Vyvolávací cena:

23 000

Účastníci: 18