Čas na serveru 20:06:06

Postavy

Id: 451502

Postavy

  •  / Postavy / Jiří Anderle
  •  / Postavy / Jiří Anderle
  •  / Postavy / Jiří Anderle

kolorovaná litografie/papír, rozměr listu 27 x 18,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, Grafika byla součástí kalendáře z roku 1996 Sdružení českých umělců grafiků HOLLAR

zobrazeno: 1580x

Vyvolávací cena:

7 500