Čas na serveru 18:50:35

Voják, syn a žena

Id: 500602

Voják, syn a žena

  •  / Voják, syn a žena / Jiří Anderle

lept/suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 96 x 63 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno, číslováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, z cyklu "Iluze a realita"

zobrazeno: 203x

Vyvolávací cena:
15 000

16 500