Čas na serveru 19:33:44

Zavřené dveře

Id: 471404

Zavřené dveře

  •  / Zavřené dveře / Jiří Anderle

suchá jehla/mezzotinta/papír, rozměr ve výřezu 52 x 51 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno

zobrazeno: 1689x

Vyvolávací cena:
6 000

26 500