Čas na serveru 11:16:36

Jiří Kolář
Koláž III.

Id: 1043

Koláž III.

  •  / Koláž III. / Jiří Kolář
  •  / Koláž III. / Jiří Kolář
  •  / Koláž III. / Jiří Kolář

koláž, čistý rozměr 25 x 26,5 cm, signováno vpravo dole monogramem JK, datováno 2001, rámováno, zaskleno, ve spodní části adjustace téměř neznatelně odštípnuté sklo

zobrazeno: 2601x

Vyvolávací cena:

11 000