Čas na serveru 10:18:45

Jiří Kolář
Myšlenky Lorda Byrona

Id: 436901

Myšlenky Lorda Byrona

  •  / Myšlenky Lorda Byrona / Jiří Kolář

koláž/papír, rozměr 29,5 x 21 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 976x

Vyvolávací cena:

10 000