Čas na serveru 07:27:49

Jiří Kolář
Pohlednice (koláž)

Id: 193804

Pohlednice (koláž)

  •  / Pohlednice (koláž) / Jiří Kolář

koláž, rozměr 10 x 14,5 cm, signováno na zadní straně, volně loženo, nerámováno, velmi vzácně se vyskytující osobní korespondence viz zadní strana, z pozůstalosti významných teoretiků umění

zobrazeno: 1709x

Vyvolávací cena:

2 200