Čas na serveru 12:25:17

Jiří Kolář
Portrét

Id: 429004

Portrét

  •  / Portrét / Jiří Kolář
  •  / Portrét / Jiří Kolář
  •  / Portrét / Jiří Kolář
  •  / Portrét / Jiří Kolář

roláž/papír, rozměr ve výřezu 26 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1773x

Vyvolávací cena:

17 900