Čas na serveru 12:30:29

Jiří Lír
Podivný svět rytmistra Bosche

Id: 482801

Podivný svět rytmistra Bosche

  •  / Podivný svět rytmistra Bosche / Jiří Lír

olej/plátno, rozměr 80 x 101 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 14219x

Vyvolávací cena:
9 500

160 000

Příhozy: 81