Čas na serveru 19:35:01

Jiří Procházka
Věci na stole

Id: 275201

Věci na stole

  •  / Věci na stole / Jiří Procházka

olej/plátno, rozměr 98 x 116 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozené olištování, původní štítek na zadní straně

zobrazeno: 6228x

Vyvolávací cena:

66 600