Čas na serveru 23:23:37

Jiří Slíva
Chobotnice

Id: 1922

Chobotnice

  •  / Chobotnice / Jiří Slíva
  •  / Chobotnice / Jiří Slíva
  •  / Chobotnice / Jiří Slíva
  •  / Chobotnice / Jiří Slíva

litografie/papír, č. 5/60, rozměr ve výřezu 44 x 34 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3893x

Vyvolávací cena:

3 600