Čas na serveru 12:27:30

Jiří Slíva
Psychoanalýza

Id: 481701

Psychoanalýza

  •  / Psychoanalýza / Jiří Slíva

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 50 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 805x

Vyvolávací cena: