Čas na serveru 21:06:49

Jiří Trnka
Krajina

Id: 484901

Krajina

  •  / Krajina / Jiří Trnka
  •  / Krajina / Jiří Trnka
  •  / Krajina / Jiří Trnka

akvarel/tuš/běloba/karton, značeno ve spodní části, rozměr ve výřezu 10 x 12,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 924x

Vyvolávací cena:

38 000