Jiří Winter Neprakta
Ryby
Id: 483417
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 37 x 27 cm, neznačeno, volně loženo
zobrazeno: 1257x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč
2024,05-1,14,20,47,00
minimální příhoz 100 Kč