Čas na serveru 02:40:36

Jiří Židlický
Bažanti

Id: 443503

Bažanti

  •  / Bažanti / Jiří Židlický
  •  / Bažanti / Jiří Židlický
  •  / Bažanti / Jiří Židlický

olej/překližka, rozměr 150 x 120 cm (VÝRAZNĚ VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 1852x

Vyvolávací cena:
16 000

86 000

Příhozy: 60