Čas na serveru 09:52:39

Jiří Židlický
Muflon

Id: 443506

Muflon

  •  / Muflon / Jiří Židlický
  •  / Muflon / Jiří Židlický
  •  / Muflon / Jiří Židlický

pastel/papír, rozměr ve výřezu 43 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 8481x

Vyvolávací cena:

21 100

Příhozy: 49