Čas na serveru 00:48:08

Josef Bárta
Jaro na vsi

Id: 152105

Jaro na vsi

  •  / Jaro na vsi / Josef Bárta
  •  / Jaro na vsi / Josef Bárta

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, nesignováno, dekorativně adjustováno, rok vzniku kolem 1903, na rubu přípis místa určení, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1945x

Vyvolávací cena:
7 000

39 000