Čas na serveru 23:36:21

Josef Čapek
Chlapec s rybou

Id: 474607

Chlapec s rybou

  •  / Chlapec s rybou / Josef Čapek

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 918x

Vyvolávací cena:

16 000