Čas na serveru 06:16:40

Josef Čapek
Hlava ženy

Id: 48302

Hlava ženy

  •  / Hlava ženy / Josef Čapek
  •  / Hlava ženy / Josef Čapek
  •  / Hlava ženy / Josef Čapek

linoryt/ruční papír, zkušební tisk, velikost tisku 13 x 10 cm, signováno vpravo dole monogramem, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2799x

Vyvolávací cena:
800

6 600