Čas na serveru 23:05:03

Josef Čapek
Závist

Id: 447401

Závist

  •  / Závist / Josef Čapek
  •  / Závist / Josef Čapek
  •  / Závist / Josef Čapek
  •  / Závist / Josef Čapek
  •  / Závist / Josef Čapek
  •  / Závist / Josef Čapek

pastel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 34 cm, značeno a popsáno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, papír lokálně poškozen (viz foto)

zobrazeno: 1410x

Vyvolávací cena:

10 500