Čas na serveru 18:13:08

Josef Cerman
Tůňka

Id: 17702

Tůňka

  •  / Tůňka / Josef Cerman
  •  / Tůňka / Josef Cerman
  •  / Tůňka / Josef Cerman

tempera/karton, rozměr 24,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 2540x

Vyvolávací cena:

1 100