Josef Jambor
Pohled od Landrátského kopce na Milovy
Id: 498701
olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 160x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 000 Kč
2024,05-1,13,20,16,00
minimální příhoz 500 Kč