Čas na serveru 05:47:36

Josef Jambor
Pohled od Landrátského kopce na Milovy

Id: 498701

  •  / Pohled od Landrátského kopce na Milovy / Josef Jambor

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 160x

Vyvolávací cena:

7 000

2024,05-1,13,20,16,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu